Každý kdo si pořizuje živé zvířátko by si měl uvědomit,že to není plyšová hračka a když mě přestane bavit  tak jí odložím a nemusím se o ní již starat .Každé zvířátko se dožívá určitého věku a má  taktéž  jisté potřeby ,ty stojí nějakou tu korunku,ale i čas.Takže každý kdo si něco pořizuje by si to měl pořádně rozmyslet a uvažovat také trochu dopředu.

 

Všechna naše  miminka morčátek od nás odcházejí ve věku  nejdříve 4 týdnů s min.vahou 250g dále s PP  a dalším servisem do začátku.
Miminka králíčků ve věku min.6 týdnů,přeléčeni proti základním nemocem taktéž s výbavičkou do začátku a PP.Všechna miminka bez rozdílu jsou odchovávaná s láskou,vy-mazlená od dětí ,přivyklá na každodenní ruch jenž tu panuje a zvykána na další zvířátka jenž s námi bydlí. Po domluvě jde miminka dopravit k novým majitelům v rámci celé Moravy .
Veškerý zisk jenž máme z prodeje se vrací ihned zpět k naším zvířátkům  v podobě granulí,sena,zeleniny,ovoce,mlsů a vet.péče

 

 

 

 K prodeji nabízím dvě již  registrované holčičky ,bližší info v sekci samice dále budou uvolněny k prodeji obě holčičky z vrhu D po odstavu, foto v odchovech